Irak Erbil’de 10 büyük projede çözüm ortağı oldu

Antalya merkezli Fox Bau Yapı Kimyasalları, Erbil’de hâlihazırda inşaatı devam eden 10 büyük projenin çözüm ortağı oldu. Bölgenin önde gelen 7 müteahhitlik firmasına ait bu prestijli projelerin arasında, Zaniary Tower 47 katla Irak’ın en yüksek binası olması, Rona Towers ise 32 kat ve 2 kuleden oluşması ve Erbil’in en yüksek ikinci yapısı olması özelliği ile dikkat çekiyor.

Antalya merkezli Fox Bau Yapı Kimyasalları, Erbil’de hâlihazırda inşaatı devam eden 10 büyük projenin çözüm ortağı oldu. Bölgenin önde gelen 7 müteahhitlik firmasına ait bu prestijli projelerin arasında, Zaniary Tower 47 katla Irak’ın en yüksek binası olmasıRona Towers ise 32 kat ve 2 kuleden oluşması ve Erbil’in en yüksek ikinci yapısı olması özelliği ile dikkat çekiyor. Projelerde toplamda 200.000 metrekare ıslak hacim için Fox Bau Yapı Kimyasalları’nın çimento esaslı tam esnek su yalıtımı ürünleri, Poliüretan Yalıtım Kaplamaları, epoksi tamir harçları, bitüm esaslı su izolasyon malzemeleri tercih edildi.

Fox Bau Yapı Kimyasalları Koordinatörü ve Yönetim Kurulu üyesi Ersan Sarı, ‘Pandemi sebebiyle global çapta tüm sektörlerin zor zamanlardan geçtiğini görüyoruz. Doğal olarak yapı sektörü de bu durumdan payına düşeni alıyor. Bu şartlar altında iç piyasaya en uygun ürün ve fiyatlarla destek olurken bir yandan da iş ortaklarımızla beraber odağımızı ihracata verdik. Değerli iş ortağımız BYK Binyapı’nın büyük çabaları sonucunda Erbil’deki bu 10 büyük projede çözüm ortağı olmayı başardık. Bir Türk yapı kimyasalları markası olarak yurtdışındaki bu prestijli projelerde yer almak bizim için çok gurur verici’ dedi.

Çözüm ortağı olunan projeler: Zaniary Tower, Ganjan Life, Mersin Villa, Empire Pearl Towers, Empire Diamond Towers,Iskan Towers, Rona Towers, Sky Tower, MNW Towers ve Life Towers

Müteahhitlik firmaları: Gökkaya İnşaat, Kirmanj Construction, Falcon Group, BC Group, Galiawa Group, MNW Group, Tanj Group.

Fox Bau Yapı Kimyasalları Hakkında

Fox Bau Yapı Kimyasalları 2012 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Su yalıtım ürünlerinden endüstriyel zemin sistemlerine, hazır sıvalardan dekoratif kaplamalara 300’den fazla ürün çeşidiyle Fox Bau, yapı profesyonellerinin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmayı amaçlar ve bu doğrultuda yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler geliştirir. Fox Bau, kuruluşundan kısa sürede geldiği noktada, Türkiye’de tüm bölgelerde satış gerçekleştirmekte ve 36 ülkeye ihracat yapmaktadır. Firma faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda güvenilir ve tercih edilen bir dünya
markası olma yolunda ilerlerken, tüm çalışanları ve iş ortakları ile birlikte büyümeyi ilke edinmiştir. www.foxbau.com


Hibya Haber Ajansı

Okunma