Levi's® X Super Mario Koleksiyonu

Mantar Krallığı’nda, Bowser’ın aşkından sürekli olarak prensesi kurtaran mavi tulumunun içindeki kahraman! Ancak Super Mario Bros.™ efsanevi bir video oyunundan daha fazlası.

Konu ikonik video oyunu karakterleri olunca, Nintendo’nun Super Mario™’sunu yenmek zordur. Mantar Krallığı’nda, Bowser’ın aşkından sürekli olarak prensesi kurtaran mavi tulumunun içindeki kahraman! Ancak Super Mario Bros.™ efsanevi bir video oyunundan daha fazlası.

Yaklaşık 35 senedir hem çocuklar hem de yetişkinler için hayal gücüyle dolu yaratıcı bir dünyanın kapılarını açan bir popüler kültür sansasyonu olmaya devam ediyor. Şimdi ise İlkbahar/Yaz 2020 sezonu için Levi’s®’ın iş birlikleri ailesinin en yeni üyesi olarak karşınızda!

Levi’s® x Super Mario, gençlik enerjisi, nostaljisi ve yaratıcılık sevgisi ile ünlü iki büyük kültürel simgeyi bir araya getiren havalı sokak giyiminden ilham alınarak tasarlanmış denim, tişört, kapüşonlu ve aksesuar koleksiyonu. Levi’s® için Nintendo’nun Super Mario markası ile bir araya gelmek kaçınılmaz bir uyumdu. Levi Strauss 1873 yılında bakır perçinli denim’ini ilk kez patentlediğinden beri sahil bölgesi markası tasarımlarıyla bir efsane haline geldi. Super Mario™’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto video oyunu tarihindeki en saygı değer tasarımcılardan biri. 200’den fazla oyunda yer alan Mario ise aynı Levi’s® gibi dünya çapında bir ikon.

Koleksiyon canlı, doygun renklerden oluşuyor ve Mario, Luigi, Yoshi, Bowser ve Prenses Peach gibi hayranlarının favorisi olan karakterlere yer veriyor. Super Mario dokunuşları sadece tişört, kapüşonlu ve boydan boya baskılı denim’lerde bulunmuyor. Detaylarda altın para, mantar ve yıldız şeklindeki patch’ler, oyundan ilham alan yazı tipi ile koleksiyona özel renklerde yeniden tasarlanan Levi’s®’ın ikonik etiketi ve kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renklerinde düğmeler de bulunuyor. Ayrıca Levi’s® 501® ’93 Straight jean ise ‘POWER UP’ yazan özel manşet ve bel kısmında Mario’nun koştuğu baskı ile detaylandırılıyor.

Koleksiyonda yer alan diğer parçalar ise Super Mario baskılı bez çanlar, bel çantaları, tamamen Mario desenli bandanalar, cüzdanlar ve yine baskılı denim Trucker ceketler, şortlar ve tulumlar. Büyük bir sevgi ve coşku ile hayranları tarafından hayranlar için tasarlanan özel bir koleksiyon.


Hibya Haber Ajansı

2.4b
Okunma